A-A+vision

Новини

Назад

Жителі дому по проспекту Металургів діляться позитивним досвідом переходу до ОСББ

19 травня 2020, 14:51
168
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У Маріуполі діє Програма підтримки ОСББ 2016-2021. Її мета – підтримати перехід жителів у нову форму управління через низку проєктів і ремонтів, які допоможуть вирішити багаторічні проблеми з житловим фондом. Представники ОСББ «Моноліт-94» (пр. Металургів, 94) успішно користуються даною можливістю.

Жителі будинку перейшли до ОСББ наприкінці 2016 року. Вони одразу взяли участь у програмі «Затишний двір». Вже у 2017 році отримали сучасний двір та реконструйовану прибудинкову територію.

За словами голови об’єднання Галини Сирвачевої, у 2018 році вони отримали безкоштовний капітальний ремонт покрівлі будинку на суму один мільйон гривень. Також згідно з Програмою підтримки, у тому ж році реалізовано перший міні-проєкт – заміна віконних блоків. Загальна сума робіт скала майже 85 тисяч гривень. З міського бюджету виділено 76 тисяч гривень.

Через рік жителі будинку змогли реалізувати вже другий міні-проєкт. Було зроблено поточний ремонт мереж холодного та гарячого водопостачання. Підтримка з міського бюджету склала 50 тис. грн. Продовжуючи благоустрій будинку, у 2019 розроблена документація на виконання другого конструктиву - капітальний ремонт інженерних мереж теплопостачання. Бюджет - 977 тисяч гривень.

Повністю за власні кошти жителі розписали стіни під’їзду, встановили електричний лічильник, поклали тротуарну плитку на сходинках до під’їзду.

«Жителі дуже раді переходу до ОСББ. Якщо спочатку були деякі сумніви, то зараз всі переконані – рішення було абсолютно вірним. Кожен бачить ті зміни, які повністю оновили наш будинок. Проте ми не зупиняємось на досягнутому. Попереду в нас ще багато планів», - наголосила Галина Сирвачева.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.