Новини

Назад

Збереження кадрового потенціалу : на сесію буде винесено проект рішення, що стосується підвищення заробітної платні працівникам міськради(ФОТОРЕПОРТАЖ)

17 травня 2018, 15:51
505
Діяльність депутатського корпусу

Під час засідання постійних комісій начальник управління планування та розвитку персоналу Маріупольської міськради Вікторія Захарченко представила проект рішення "Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 №7/14 - 1069 "Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчих органів Маріупольської міськради".

"Цим Положенням визначається порядок преміювання та мотивації усіх працівників міськради з метою підвищення ефективності та якості праці, їх матеріальної зацікавленості у відповідальному виконанні своїх службових та посадових обов'язків", - зазначила доповідач.

Вікторія Захарченко підкреслила, що при внесенні змін до цього Положення враховувався досвід інших міст та державних структур, де заробітна плата працівників на 20-30% вище, чим у їх маріупольських колег. 

До речі, особливу увагу відведено оплаті праці фахівцям I категорії й головним фахівцям. Адже найбільший дефіцит кваліфікованих кадрів спостерігається саме цих категорій.
Як запевнила Вікторія Захарченко, фонд оплати праці з підвищенням зарплатні, в порівнянні з 2017 роком, істотно не зміниться.