Завершився Кубок Маріуполя з футболу

20 листопада 2019, 15:30
92
Спорт

Завершився 20-й розіграш Кубка Маріуполя з футболу на приз міського голови серед шкільних команд. Це наймасовіше та масштабне змагання, що входить в програму Спартакіади закладів середньої освіти в 2019-2020 навчальному році. У ньому взяли участь 66 команд. Змагання пройшли в критому спортивному комплексі «Іллічівець».

У фінальному матчі зустрілися збірні команди Маріупольського морського ліцею та загальноосвітньої школи №67. За його підсумками чемпіонами стали ліцеїсти, відсвяткувавши перемогу з рахунком 2:0.

Після закінчення матчу відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і призерів Кубка міста. Футболістам вручили пам'ятні кубки, медалі та грамоти, а також комплекти ігрової форми від Управління молоді та спорту Маріуполя.Крім того, всі навчальні заклади - учасники Кубка Маріуполя по футболу, які не ввійшли в число призерів, отримали футбольні м'ячі.

Перемогу в турнірі дівчат відсвяткувала команда школи №29, яка обіграла у фіналі збірну школи №48. Бронзові нагороди вибороли команди шкіл №26 та №45.