A-A+vision

Новини

Назад

За три дні «MRPL City» відвідали десятки тисяч меломанів

12 серпня 2019, 16:37
285
Суспільство, Культура

З 9 до 11 серпня у Маріуполі третій раз поспіль пройшов наймасштабніший музичний фестиваль на узбережжі Азовського моря - «MRPL City». Найочікуванішу подію цього літа відвідали десятки тисяч людей.  До фестивалю долучилися не тільки жителі Маріуполя, а й гості з різних куточків України. Для них співали понад 70 виконавців протягом трьох днів та працювало безліч  цікавих локацій.

За даними прес-служби Національної поліції в Донецькій області, щодня спокій гостей цілодобово охороняли понад 200 правоохоронців. Свято пройшло у безпеці, порушень громадського порядку не допущено.

Поліція несла службу у посиленому режимі спільно з Національною гвардією, рятувальною та прикордонною службами. Слідкували за порядком працівники СБУ. Берегову лінію контролювала водна поліція та катер рятувальників. За станом здоров'я відпочиваючих стежили бригади швидкої медичної допомоги та «Червоний хрест».

У благоустрії території фестивалю взяли участь комунальні підприємства міста. Серед них - «Зеленбуд», «Комунальник», «Міськсвітло», «Водоканал», «Тепломережа» і «Маріупольавтодор». Зокрема, з території пляжу вивозили сміття, ретельно очищали пісок. По периметру встановили сміттєві контейнери, урни, біотуалети, душові кабінки та лавки. Долучився до благоустрою й КСН «Сел. Піщаний» та Маріупольський морський торговий порт.

Рятувальна аварійно-водолазна служба  також була задіяна в роботі. Фахівці провели обстеження морського дна на предмет прибирання сторонніх предметів. Служба додатково організувала щоденне чергування на місці проведення фестивалю.  

Для доставки людей на місце проведення заходу Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління організувало безперебійну роботу комунального транспорту. Автобуси безкоштовно курсували від Донецького юридичного інституту до пляжу. Громадський транспорт працював у цілодобовому режимі. Автобуси і тролейбуси розвозили відвідувачів фестивалю в усі райони Маріуполя.

Нагадуємо, з міського бюджету на фест виділено 3 млн гривень на придбання елементів вуличних меблів та елементів благоустрою. Надалі, об'єкти залишаться у власності міста і будуть використані для інших заходів. Сума інвестицій з боку Групи Метінвест склала 4,5 млн гривень.

Дякую усім службам, керівникам та співробітникам, які були задіяні у проведенні масштабного музичного фестивалю «MRPL City». Ви провели дуже велику роботу. Спільними зусиллями фестиваль, як і у минули роки, пройшов на високому рівні - безпечно та комфортно. Ми у черговий раз довели усім, що Маріуполь вартий уваги. Він надихає та вміє проводити культурні заходи національного рівня
подякував міський голова Вадим Бойченко.