Новини

Назад

За ініціативою депутатів Ганни Зайцевої і Ольги Пікули в місті реалізують «Концепцію з регулювання чисельності бездомних тварин»

14 листопада 2017, 09:18
325

З метою вирішення проблеми бездомних тварин у місті Маріупольська міська рада прийняла «Концепцію з регулювання чисельності бездомних тварин у місті».

Як відзначила депутат Ганна Зайцева, яка є одним з ініціаторів впровадження концепції, головним напрямом цього документа є формування у громадян належного поводження з тваринами і  залучення суспільної уваги до вирішення проблем чисельності бездомних тварин гуманними методами. 

«До нас, як до зоозахисників, звернулася режисер дитячого театру «Ромашка» при ПК «Чайка». Вона запропонувала учням, що вчяться 6 – 10 класах переглянути спектакль за твором К. Сергієнко «Прощавай ярочку» про долю кинутих собак. Відповідне звернення ми направили до Департаменту освіти», - розповіла депутат.

У свою чергу, Департамент освіти доніс інформацію до керівників учбових установ і батьківської громадськості. Крім того, інформація про спектакль розміщена на сайті Департаменту освіти, де з нею може ознайомитися будь-який бажаючий. «Доведено, що інформація, яка підноситься в ігровій формі краще сприймається глядачами, і наочно демонструє хороший приклад поводження з тваринами», - говорить депутат Зайцева.

Нагадаємо, що депутати Ганна Зайцева і Ольга Пікула є авторами декількох проектів рішень, що стосуються гуманного поводження з тваринами.