A-A+vision

Новини

Назад

З 28 по 30 серпня центральну частину Кальміуського району відключать від води

19 серпня 2017, 12:22
1343
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У зв'язку з реконструкцією водопровідної насосної станції «Сартанська» з 9:00 28 серпня до 6:00 30 серпня центральна частина Кальміуського району залишиться без води. Про це на робочій нараді розповів заступник міського голови Михайло Когут.

Реконструкція станції реалізується за підтримки ЮНІСЕФ. Загальна вартість проекту - понад 18 млн грн. За ці кошти планують замінити 2 насоси, трубопроводи з арматурою, встановити шафи автоматичного керування з перетворювачами частоти, електронні лічильники рідини, а також виконати ремонт конструкцій та споруд будівлі насосної станції.

«Дана насосна станція потребує капітального ремонту. Зараз працює один її агрегат з чотирьох. Він може в будь-який момент зупинитися, - зазначив Михайло Когут. - Сам ремонт буде проводитися до кінця року. Щоб виконати перший етап проекту, вирішили зупинити роботу насосної станції до початку опалювального періоду та навчального року».

Зупинити роботу насосної станції необхідно для установки двох засувок діаметром 800мм на напірному колекторі та заміни 20м сталевого водоводу на двох виходах насосної станції.

За словами Михайла Когута, реконструкція насосної станції допоможе знизити витрати на електроенергію та забезпечити жителів Кальміуського району якісною послугою у водопостачанні.

Маріупольців закликали запастися водою. Кальміуська районна адміністрація відпрацює питання підвезення води, як до об'єктів соціальної сфери, так і до жителів.