vision

Новини

Назад

Військова частина батальйону «Сармат» відзначила сьому річницю

11 травня 2021, 15:00
513
Суспільство

Військова частина А2962 відзначила свою сьому річницю. Вона входить до 21-го мотопіхотного батальйону «Сармат», 56 окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. З 2015 року військовослужбовці ведуть оборону Маріуполя. Привітали їх заступник голови Центральної райадміністрації Володимир Могильний, товариші по службі, волонтери, близькі та друзі.   

«Від імені міського голові та всіх маріупольців висловлюю вам подяку за цілодобову оборону нашого міста. Завдяки вашій відвазі, в нас є мир та можливість працювати, розвивати Маріуполь», - зазначив Володимир Могильний.

За мужність та відвагу проявлені під час захисту свободи територіальної цілісності України, військовим вручили подяки та пам’ятні подарунки.

Командир батальйону майор Павло Юрчук сказав, що 7 років - вік становлення. В подальшому батальон чекають нові бойові перемоги: «Ми щодня доводимо відданість Військовій присязі на вірність українському народові. Ми продовжуємо нести службу. Наш батальйон відновлює боєздатність та в будь-який час готовий ступити до захисту держави».

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Також серед присутніх була мати закатованого, наймолодшого Народного героя України Степана Чубенка – Світлана В’ячеславівна. Ім’я героя присвоєно бойовій машині №517 в 1 механізованій роті батальйону «Сармат».

«Батальйон почали формувати у травні 2014 року. Він складається з добровольців та мобілізованих військових. Тих, кому небайдужа Україна та її незалежність. З початку створення батальйон неодноразово брав участь у військових операціях. Разом ми робимо все, щоб зберегти мир у Маріуполі та Україні в цілому», - розповів командир 56 окремої мотопіхотної бригади Ігор Іванов.