A-A+vision

Новини

Назад

Відомі спортсмени Маріуполя змагаються за звання кращого

11 серпня 2020, 13:38
157
Спорт

З 3 по 17 серпня в Маріуполі проходить конкурс на звання «Кращий спортсмен десятиліття». Його мета - обрати того, хто своїми спортивними досягненнями прославив місто далеко за його межами. Протягом двох тижнів маріупольці можуть проголосувати за своїх фаворитів на сайті міської ради.

«Переможцем може стати маріуполець, з показовими досягненнями з 2010 по 2019 рік. З більш ніж 60 претендентів ми обрали 22 найсильніших. Мінімальним досягненням для розгляду кандидатури спортсмена було: бронза чемпіонату світу або золото чемпіонату Європи для олімпійських видів спорту. Золото чемпіонату світу або бронза паралімпійських, дефлімпійських ігор, для неолімпійських видів спорту, а також спортсменів з інвалідністю», - розповів начальник відділу навчально-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи Георгій Федоренко.

Голосування буде проходити в три етапи.

Перший: на сайті Маріупольської міської ради https://mariupolrada.gov.ua;

Другий: на офіційній сторінці управління молоді та спорту в Фейсбуці https://www.facebook

Третій: серед членів «Координаційної ради з питань розвитку спорту в Маріуполі» (склад затверджено розпорядженням міського голови від 21.01.2020 №6р).

За перемогу на першому і другому етапі голосування учасник отримує 2 бали. На третьому етапі кожен член координаційної ради віддає по одному балу за кандидатів.

Конкурс проходить в трьох номінаціях: олімпійські види спорту; неолімпійські види спорту; спортсмени з інвалідністю. Серед заявлених претендентів такі відомі спортсмени, як Ігор Радівілов, Станіслав Оліферчік, Анна Терещенко, Уляна Міщенко, Олександр Лашин, Данило Чуфаров, Ігор Ярмонов.

Урочисте нагородження планується провести перед початком пленарного засідання вересневої сесії міської ради або в День фізичної культури і спорту, який в цьому році відзначається 12 вересня.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.