vision

Новини

Назад

Відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради

22 вересня 2020, 16:11
221
Суспільство, Оголошення

Відповідно до статті 20 Закону України «Про  регулювання містобудівної  діяльності», Наказу Мінрегіону від 07.07.2011 № 108 «Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради» головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської  ради інформує про проведення архітектурно-містобудівної ради, де буде розглянуто містобудівну документацію: «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території смт. Сартана м. Маріуполь Донецької області, звіт про стратегічну екологічну оцінку». 

Засідання відбудеться в приміщенні БК ім. Тамари Каци сел. Сартана 21.10.2020 в 15.00 за адресою: вул. Челюскінців, 67.  

З матеріалами містобудівної документації: «Генеральний план, поєднаний з планом зонування території смт Сартана м. Маріуполь Донецької області, звіт про стратегічну екологічну оцінку» можливо ознайомитися на сайті: mariupolrada.gov.ua в разделе «Економіка». 

Пропозиції та зауваження приймаються головним управлінням містобудування і архітектури Маріупольської міської ради письмово протягом 20 робочих днів з моменту опублікування оголошення за адресою: м. Маріуполь, вул. Італійська, 90 в будівлі головного управління містобудування і архітектури ММР та на електрону адресу: guma@mariupolrada.gov.ua.

Відповідальний за збір пропозицій і зауважень – заступник начальника відділу планування забудови міста Птушко О.І.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.