A-A+vision

Новини

Назад

Від якісного портфоліо до успішного працевлаштування: у Маріуполі обговорили впровадження студентського резюме

21 січня 2020, 11:52
102
Суспільство, Освіта

У Приазовському державному технічному університеті пройшов круглий стіл з педагогами, студентами та фахівцями міського центру зайнятості з питання впровадження та вдосконалення портфоліо для студентів. Присутні обговорили, як правильно скласти портфоліо та як воно може допомогти влаштуватись на роботу.

«Сучасний підхід до працевлаштування молоді зазначає наявність у молоді певних навичок та умінь – компетенцій по закінченню навчального закладу. Щоб виявити, зрозуміти та зважити власні здібності, особисті якості та схильності, потрібно плідно працювати над собою», - розповіли представники центру зайнятості.

Саме для цього, за ідеєю педагогів кафедри «Соціології та соціальної роботи», вже другий рік поспіль використовується «Портфоліо кар’єрного просування». В ньому зазначається наукова, дослідницька, професійна та практична сфера життя студента.

Учасники заходу зазначили, що портфоліо має мати на меті допомогти кожному студенту зарекомендувати себе перед майбутнім роботодавцем. Правильно зроблене портфоліо відображає досягнення, успіхи, навички та особисту характеристику. Обговорили можливість впровадження портфоліо у всіх вищих навчальних закладах міста.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.