A-A+vision

Новини

Назад

Вечір під відкритим небом. Палац культури «Молодіжний» відкрив концертний сезон

16 вересня 2019, 16:17
251
Культура

Палац культури «Молодіжний» відкрив новий концертний сезон. Творчий колектив вирішив зробити це в новому форматі - провести шоу «Всупереч» під відкритим небом.

У внутрішньому дворику будівлі глядачі могли побачити спільний проект вокальних, театральних і танцювальних колективів палацу культури. Згідно з ідеєю, існує дерево мистецтв, яке об'єднує різні види і жанри, художників. Разом всі ці «паростки» створюють чудовий твір.

«Для наших колективів програма «Всупереч» стала викликом. Ми хотіли відійти від стандартного відкриття концертного сезону з набором номерів. Хотілося зробити щось неординарне. Перед нами стояли непрості завдання, але ми їх виконали», - розповідає Євгенія Бузук, художній керівник ПК «Молодіжний».

Художник Маргарита Мєх підготувала декорації, перетворивши сходи внутрішнього дворика в дерева, повісила на них свічки і декоровані склянки. Все це створювало теплу і світлу атмосферу.

Гостям свята показали уривок «Живий сад» з балету «Корсар» і авторський номер «Аборигени мистецтва». Під час шоу розстелили величезну спідницю і станцювали корейське диско.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.