A-A+vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко зустрівся з Президентом Групи Світового Банку Девідом Малпассом

23 серпня 2019, 16:23
521
Суспільство

В рамках робочого візиту до Києва, міський голова Маріуполя Вадим Бойченко зустрівся з Президентом Групи Світового Банку Девідом Малпассом. Сторони обговорили проекти, які реалізуються в місті за фінансової підтримки IFC, яка входить до складу Світового Банку.

Як зазначив Вадим Бойченко, стрімкий розвиток Маріуполя став можливим завдяки співпраці міста з міжнародними партнерами. Але для того, щоб це стало реальністю необхідно було змінити принципи роботи муніципалітету.

З початку своєї каденції я розумів, що для ефективного розвитку Маріуполя необхідні зовнішні інвестиції. Для цього ми повністю трансформували модель управління містом. Роботу збудували за трьома ключовими напрямками: прозорість, стратегія і грамотне управління бюджетом. Як результат, Маріуполь за три роки зміг залучити більш 150 млн євро інвестицій. Дякую за те, що повірили в наше місто
сказав мер у своєму вітальному слові

Говорячи про розвиток Маріуполя, сторони обговорили проект оновлення комунального громадського транспорту, який реалізується за кредитні кошти IFC. В рамках проекту, запланована закупівля 64 сучасних автобусів, які покликані вирішити проблеми з внутрішньою логістикою міста. Із загальної кількості транспорту, 15 одиниць вже надійшли в місто і зараз проходять підготовчі роботи перед тим, як будуть випущені на маршрути Маріуполя. Загальна сума інвестицій з боку IFC - 12,5 млн євро.

У свою чергу, Девід Малпасс зазначив, що завдяки системній роботі та видимим поліпшенням, Маріуполь відкрив двері для зовнішніх інвестицій. Він підкреслив, що співпрацю з містом буде продовжено.