A-A+vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко вивчає французький досвід благоустрою набережних

15 листопада 2019, 19:16
772
Суспільство

Сьогодні мер Маріуполя Вадим Бойченко відвідав французький Дюнкерк. Це перший візит в рамках підписаного меморандуму з Всесвітньою мережею портових міст. Мета - ознайомитися з позитивним досвідом європейських колег у питаннях благоустрою прибережних зон.

За словами Вадима Бойченка, Дюнкерк схожий на Маріуполь. Портове місто зі сталеливарним заводом. Сюди приїжджають туристи, щоб відпочити на набережних. Тому його досвід - корисний і цікавий для Маріуполя.

Міський голова зустрівся з начальником управління з питань благоустрою та навколишнього середовища порту Дюнкерка Давидом Лефраном. Мер відвідав порт і поспілкувався з міським співтовариством Дюнкерка та сталеливарного заводу. Вони обговорили питання сталого зеленого розвитку та благоустрою прибережних зон.

«Маріуполь сьогодні знаходиться на стадії переходу з індустріального в постіндустріальний стан. Співпраця з Всесвітньою мережею портових міст допоможе нам вивчити позитивний досвід європейських колег. Ми маємо максимально користуватися своєю морською перевагою. На цьому шляху ми хочемо впроваджувати кращі міжнародні практики. Це також дасть нашому місту новий виток економічного зростання», - зазначив Вадим Бойченко.

Мер розповів, що Маріуполь будує нові можливості для жителів міста. Тут втілюються в життя пілотні проекти і масштабні реконструкції. За його словами, у міста великий потенціал, який ще не розкритий у повному обсязі.

«Серед ключових завдань - вивести наші набережні на європейський рівень. Ми прагнемо створити сучасні умови для відпочинку. Щоб туристи з усієї України робили свій вибір на користь Маріуполя, на узбережжі якого проходять не тільки масштабні музичні фестивалі, а й можна з комфортом провести час біля моря», - зазначив Вадим Бойченко.

В ході зустрічі сторони обговорили плани подальшої співпраці з Дюнкерком. У їх числі - програми з обміну студентів між університетами міст.

Нагадаємо, в липні 2019 року в Маріуполі пройшов форум «Майбутнє у моря». На ньому Вадим Бойченко підписав меморандум про співпрацю зі Всесвітньою мережею портових міст (AIVP). Таким чином, Маріуполь став першим містом України, який уклав документ з французькими партнерами.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.