A-A+vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко провів особистий прийом

15 травня 2019, 16:52
563
Суспільство

Міський голова Вадим Бойченко провів особистий прийом громадян. Маріупольці просили допомогти мера вирішити їх злободенні проблеми. Жителів хвилював спектр різних питань: від проблем з установкою трубопроводу до вирішення спірних моментів в земельних відносинах.

Так, на прийом прийшла мешканка приватного будинку Ольга Олександрівна. Вона розповіла, що у неї земельний конфлікт із сусідом. За словами жінки, житель сусіднього будинку розширив свій гараж та сарай за рахунок її території.

«Я хотіла поставити паркан, він був проти. Я вирішила встановити його сама. Приїхала поліція. Сусід показав документи, що сарай та гараж були узаконені ще в минулому році», - розповіла Ольга Олександрівна.

Вадим Бойченко дав доручення профільним фахівцям вивчити питання та винести рішення відповідно до законодавства.

Я хочу, щоб всі розуміли, що в нашому місті в центрі всього знаходиться закон. І всі питання будуть вирішуватися тільки в його рамках. Ніякі «договорняки» в Маріуполі не працюють. Тільки так ми побудуємо європейське, правове суспільство,
підкреслив мер.

Крім того, на прийом звернувся переселенець, який брав участь в АТО. Він розповів про житлові труднощі іта проблеми з працевлаштуванням. Йому пообіцяли посприяти у вирішенні проблеми. Мер розповів про те, що наразі в Маріуполі реалізується спільний з урядом України проект з придбання службового житла.

Вадим Бойченко вислухав кожного жителя. Всім були дані відповідні роз'яснення. Всі звернення детально розглянуті та передані на контроль профільним фахівцям.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.