vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко підбив підсумки інвестиційного форуму

02 листопада 2019, 13:34
1148
Суспільство

Європейські інвестиції, укладені договори, нові перспективи та проекти. Такі підсумки минулого в Маріуполі першого інвестиційного форуму RE: think. Invest in Ukraine. Про це в ході прес-конференції розповів міський голова Вадим Бойченко.

Мер подякував Президентові України Володимиру Зеленському за ініціативу проведення масштабного форуму в Маріуполі. Захід дозволив продемонструвати європейським інвесторам досягнення міста. Показати можливості, які тут є.

Форум відкрив нові перспективи на шляху інвестицій в місто. Приїхали приватні інвестори. Обговорили безліч проектів, які можна реалізувати в Маріуполі. Українським міністрам показали наші досягнення в різних сферах,
розповів він.

Вадим Бойченко підкреслив, що важливим фактором стало рішення однієї з головних проблем міста - логістичної. У рекордні терміни проведено ремонт траси Маріуполь-Запоріжжя. Він додав, що вже під час форуму обговорили ремонт траси Маріуполь-Херсон, можливість запуску поїзда «Інтерсіті» та відкриття аеропорту.

В рамках форуму підписано документ щодо будівництва заводу з очищення води. Проект буде реалізований за фінансової підтримки Уряду Франції.

Ми підписали тристоронній контракт між Посольством Франції, Європейським інвестиційним банком та містом. Проект був посилений Європейським інвестиційним банком на заміну мереж водовідведення. Після чого перейдемо до детального проектування генеральної схеми водопостачання Маріуполя. Вона відповість на питання, що потрібно робити з питною водою та зливовими стоками,
зазначив Вадим Бойченко.

За словами міського голови, особливо важливим підсумком форуму, стала зацікавленість в інвестиціях в Маріуполь приватними європейськими підприємцями. Зокрема, місто зацікавив англійських бізнесменів, охочих організувати велике підприємство громадського харчування. А європейські будівельні компанії - можливістю будівництва житла.

Також міський голова акцентував увагу на обговореннях проекту сміттєпереробного заводу та реконструкції набережної з відомими архітекторами.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.