A-A+vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко обговорив майбутнє співробітництво з USAID

27 листопада 2019, 08:35
558
Суспільство

Міський голова Вадим Бойченко провів зустріч з заступником директора Проєкта USAID «Економічна підтримка Східної України» Тімоті Мадіганом. Вони обговорили майбутнє співробітництво.

Вадим Бойченко подякував партнерам з USAID за допомогу в розвитку Маріуполя. Він зауважив, що у місті запрацював найбільший в Україні офіс «Мультицентр», який буде надавати понад 400 різноманітних послуг та створив понад 120 робочих місць. Це третій ЦНАП, який створено за фінансової підтримки USAID.

Крім того, міський голова акцентував увагу на основних векторах розвитку міста. Зокрема, і на викликах, які ставить перед муніципалітетом молодь: інфраструктурні зміни, створення робочих місць та гідних умов навчання.

«Перед Маріуполем стояло багато завдань – створення Стратегії розвитку, інтеграція переселенців, ремонти доріг та соціальних установ. Також необхідно було змінити обличчя міської ради – зробити його відкритим та прозорим. Виконання цих пунктів дали результати. Ми стали першими в Україні в рейтингу прозорості за версією Transparency International. Молодь готова залишатися у Маріуполі будувати своє майбутнє», - підкреслив Вадим Бойченко.

У свою чергу, Тімоті Мадіган зауважив, що Маріуполь – завзяте місто та надійний партнер. Готовий розвиватися заради майбутнього регіону та країни. Він виразив надію на подальшу співпрацю та реалізацію спільних проектів.

Нагадаємо, що у квітні цього року місто Маріуполь та Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» підписали Меморандум про співпрацю. Основними напрямами партнерства з Маріуполем є підтримка розвитку малих та середніх підприємств та їх інтеграція в економіку, розвиток місцевого потенціалу у сфері інформаційних технологій та залучення інвестицій у цю сферу, а також робота із вищими навчальними закладами міста.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.