vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко нагороджений відзнакою Верховної Ради України

02 грудня 2019, 15:24
596
Суспільство

До Дня місцевого самоврядування голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вручив відзнаки Українського парламенту представникам муніципалітету. Серед нагороджених - міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

«Саме від вас залежить життя наших громадян. Важливо, щоб ви і ми це добре розуміли. Ми зі свого боку, як Верховна Рада України, як народні депутати України, представники та голови комітетів, всіляко готові допомагати вам в цьому напрямку. Перед нами з вами стоїть дуже великий виклик  цього та наступного року – це  завершення децентралізації. Лише спільно ми можемо якісно  та швидко провести  ці зміни. Вони зможуть дати новий старт та нові можливості людям , які проживають у містах та селах», -  зазначив Дмитро Разумков.

В ході урочистого заходу Вадиму Бойченку вручили почесну грамоту Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток територіальної громади, високий професіоналізм та сумлінну працю. Це найвища нагорода Українського парламенту. За словами мера Маріуполя, вона є результатом командної роботи всього муніципалітету.

«Це висока оцінка роботи всього муніципалітету Маріуполя. Нам вдалося за чотири роки перезавантажити місто, зробити його сучасним і цікавим. У Маріуполі реалізуємо масштабні проекти, впроваджуємо IТ-сервіси і створюємо нові можливості для людей. Маріуполь може тиражувати свій позитивний «ефект» на інші міста країни. Вірю, що майбутнє України за розвитком міст», - підкреслив Вадим Бойченко.