A-A+vision

Новини

Назад

Унікальний фонтан і більше 400 дерев: у Маріуполі триває реконструкція площі Свободи (ФОТОРЕПОРТАЖ)

22 квітня 2020, 15:00
610
Суспільство

У Маріуполі триває реконструкція площі Свободи. Тут з'явиться унікальний параболічний фонтан та сцена. Вартість реконструкції становить близько 119 млн грн. Фінансування надходить з обласного та міського бюджетів.

На сьогоднішній день, працівники завершили установку зливової каналізації і змонтували параболічний пішохідний фонтан. Він стане «родзинкою» площі. Його протяжність складе близько 35 метрів. Жителі і гості міста зможуть гуляти під водною аркою. Зараз тривають роботи з автоматичного поливу і електропостачання.

Епіцентром життя площі стане сцена. Вона поєднає майданчик для виступів і місце для відпочинку. Її унікальність в тому, що під нею буде знаходиться великий фудкорт.

Повним ходом йдуть роботи з озеленення. Навколо площі буде висаджено понад 400 дерев. Маріупольці зможуть отримати насолоду від краси магнолії, тюльпанового дерева, сакури, червоного клена. Також передбачено створення велосипедних доріжок.

«Наша мета - змінити вигляд площі Свободи. Вона перетвориться в місце відпочинку європейського рівня. Тут кожен наш житель зможе провести вільний час активно, комфортно і з користю для себя. Тут ми облаштуємо простір для проведення фестивалів, міських свят, створимо сучасні умови дозвілля», - підкреслив заступник міського голови Сергій Захаров.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.