A-A+vision

Новини

Назад

У зв'язку з аварією тимчасово перекрито дорожній рух на перетині Будівельників і Митрополитської

15 лютого 2020, 12:01
545
Суспільство, Транспорт

На перетині проспекту Будівельників і вулиці Митрополитської ведуться аварійно-відновлювальні роботи через обвал каналізаційного колектора. У зв'язку з цим тимчасово обмежено рух автотранспорту в Центральному районі та змінена схема маршруту міського транспорту.

Перекрито рух по проспекту Будівельників: від вулиці Троїцької до проспекту Миру. А також по вулиці Митрополитської: від вулиці Зелінського до Леваневського.

«Аби виконувати роботи у повній безпеці для жителів, було прийнято рішення перекрити рух на ділянках, де пересувається техніка та працюють комунальні служби», – зауважив керівник КП «Міськводоканалу» Володимир Антоненко.

Начальник управління патрульної поліції Михайло Вершинін просить жителів поставитися до цього з розумінням: «Ситуація контрольована, але необхідно обмежити рух до завершення робіт».

Начальник департаменту транспорту і зв'язку міської ради Василь Клат розповів, що для безпечного проведення робіт на місці аварії знята напруга на контактних лініях і відключені світлофори.

Рух міського транспорту, який ходив по проспекту Будівельників, змінено. Тролейбус №15 йтиме через автостанцію і до «ПортСіті». Автобуси № 12А, 16А тимчасово пустили через вулицю Купріна. Маршрутні таксі рухатимуться відповідно.

«По мірі усунення аварії будемо міняти схему руху міського транспорту», ​​- підкреслив Василь Клат.