A-A+vision

Новини

Назад

У січні маріупольці отримають квитанції за тепло за зниженим тарифом

12 лютого 2020, 16:29
175
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

Комунальне підприємство «Маріупольтепломережа» перерахувало вартості теплової енергії та послуг з опалення та гарячої води за січень поточного року. У цьому місяці маріупольці отримають квитанції зі зниженим тарифом на 12,5%.

«У тарифі основна складова - енергоносії - газ, вода, електроенергія. Вартість газу знизилася в січні на 17,85%. При цьому на 22% зросли мінімальні гарантії з оплати праці, на 8,7% - вартість води і на 66% - розподіл газу», - розповів директор департаменту житлово-комунальної інфраструктури Ігор Бабек.

Зниження вартості теплової енергії та послуги з централізованого опалення було проведено із застосуванням коефіцієнта на рівні 0,875, з централізованого постачання гарячої води - із застосуванням коефіцієнта 0,892.

У січні 2020 року вартість за 1 Гкал склала 1472,84 грн. Для жителів, які не використовують лічильники тепла – 37,55 грн. за м2. Вартість послуг з постачання гарячої води для населення склала 86,83 грн. за 1 м3.

За словами Ігоря Бабека, рішення дозволить знизити навантаження з домогосподарств максимально наблизивши суму нарахувань за теплову енергію в січні до рівня грудня 2019 року.

«При застосуванні коефіцієнта економія за опалення однокімнатної квартири складе близько 110 грн, двокімнатної - близько 160, трикімнатної - близько 230 гривень», - пояснив Ігор Бабек.

В. о. директора ККП «Маріупольтепломережа» Андрій Ласкаржевський зазначив, що в квитанціях буде вказано тариф, дані, які отримали абоненти згідно з показаннями загальнобудинкового приладу обліку, помножені на коефіцієнт і сума, яку необхідно сплатити.

Він додав, що з усіх питань можна звернутися за телефонами, які вказані в платіжках. Ознайомитися з прикладами квитанцій можна нижче: