A-A+vision

Новини

Назад

У Сартані пройшло свято вулиць

28 серпня 2017, 11:41
574
Культура, Діяльність депутатського корпусу

Для жителів, які мешкають на вулицях Абрикосовій, Садовій, Зеленій, Паші Ангеліної та Польовій, був організований концерт творчих колективів ПК імені Т. Каци. Поздоровлення і подарунки цього дня приймали довгожителі, першокласники і найменший сартанец. Також кожен присутній міг пригоститися пловом, сюрпой і бараниною, приготованими на вогнищі.

Сартанський селищний голова Олександр Куркчи відмітив значущість таких заходів. "Приємно, що проведення народних свят у нас стає доброю традицією", - сказав він.

Гість свята - найсильніша людина України Олександр Лашин, привітав футбольну команду, яка стала переможцем у турнірі з міні, - футболу що проходив на честь Дня Георгія Побідоносця. Маріупольський стронгмен вручив юним спортсменам футболки та м'яч.

Депутат Сартанської сільради Наталія Папакиця сподівається на те, що такі заходи стануть звичними і для інших районів селища.
"Народні гуляння допомагають згуртувати жителів. І коли до тебе підходять люди і дякують, то заради цього варто їх організовувати", - підкреслила депутат.

Слід зазначити, що свято на цих вулицях Сартани проходить вже другий рік. Жителі попросили організаторів зробити його постійним.