A-A+vision

Новини

Назад

У роботі з очищення доріг і тротуарів задіяно понад 60 одиниць техніки

07 лютого 2020, 12:14
205
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

Комунальні служби міста продовжують боротися з наслідками негоди. Для роботи з очищення доріг та тротуарів задіяно понад 60 одиниць техніки. Використано понад 160 тонн посипальної суміші.

«Дороги першої, другої категорії та тротуари першої категорії очищені від снігу повністю. Тротуари другої категорії очищені на 80%, посипані протиожеледною сумішшю», - зазначив заступник міського голови Сергій Захаров.

Він додав, що сьогодні муніципальний транспорт вийшов у повному обсязі. Було зафіксовано два порушення графіку руху. В районі Центрального ринку обірвались мережі. Менше, ніж за годину, аварію було усунуто. В районі ПК «Іскра» на трамвайні шляхи занесло фуру, через що електротранспорт не міг продовжувати рух. Ситуацію оперативно вирішили.

Директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури Ігор Бабек додав, що муніципалітет надав спеціалізовану техніку ДТЕК для усунення аварійних ситуацій. На сьогодні, з 40 виведених з ладу вчора підстанцій, в роботі залишилось 17.

«Для того, щоб у майбутньому не допускати таких проблем, буде проведено аналіз кожної підстанції для виявлення причин відключення. Спільно з ДТЕК розробимо графік ремонтів», - наголосив Ігор Бабек.

За його словами, комунальні підприємства виділили керуючим компаніям та ОСББ вісім одиниць техніки для очищення внутрішньобудинкових вулиць.  У роботах задіяно приблизно 580 людей.

Сергій Захаров закликав власників автомобілів не виїжджати на дороги міста без необхідності та не паркуватися уздовж узбіч, оскільки це буде заважати роботі техниці.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.