A-A+vision

Новини

Назад

У Приморському районі заслухали питання щодо роботи комітетів самоорганізації населення

28 серпня 2017, 11:42
327
Суспільство

23 серпня провели чергове засідання колегії  Приморської районної адміністрації міської ради. Присутні заслухали питання про роботу комітетів самоорганізації  населення, саме вирішення питань мешканців та організації їх дозвілля.  На засідання були присутні голови КСН.

Комітети проводять активну  роботу з організації  прийомів громадян. У 2017 році пройшло 854 прийомів громадян. Зі своїми питаннями у КСН звернулося близько семи тисяч жителів міста. Голови комітетів вирішували питання життєзабезпечення мікрорайонів, вирішенню соціальних питань мешканців, які належать до їх повноважень.

Велика увага приділяється організації дозвілля жителів. За поточний рік у КСНах Приморського району проходили святкові заходи: «Свято двора», концертні програми та «польові кухні» до Дня Перемоги, Великодня. Всього відбулося 374 заходи.

У порядку контролю на засіданні колегії заслухали й питання «Про  підготовку житлово-комунального господарства Приморського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр».