A-A+vision

Новини

Назад

У перше в Маріуполі пройшов чемпіонат області зі Street Workout

07 серпня 2017, 15:42
611
Спорт

Минулий уїк-енд у Міському саду було гаряче і це не тільки через спеку, адже там проходив відбірковий чемпіонат Донецької області зі Street Workout. Даний захід уперше пройшов у Маріуполі!

Слід зазначити, що ці змагання стали відбірковими на чемпіонат України по Street Workout, який пройде в кінці цього місяця в м. Дніпро. За звання чемпіонів та рекордсменів 2017 року будуть змагатися 150 атлетів з 25 міст України.

Взагалі історія воркаут руху зародилася нещодавно - у 2013 році з вуличної команди атлетів-ентузіастів. Street Workout - це незвичайний вид спорту, який представляє собою виконання трюків на турніках та брусах. Свого роду вуличний екстрим, який зародився в США.

З 2015 року учасники даного спортивного спрямування почали розвивати Workout у Маріуполі. Вони активно змагаються між собою, виступають організаторами різних чемпіонатів та спортивно-масових заходів. Завжди є гостями міських спортивних заходів, таких як «Ярмарок спорту-2016», «Олімпійський день-2017».

І ось, у минулі вихідні Міський сад став епіцентром змагань зі Street Workout. Десятки спортсменів виконували незвичайні вправи на турніку та брусах. Мало хто знає, але за незворушним виразом обличчя атлетів стояла титанічна праця та багатоденний тренувальний процес.

У спортсменів був бойовий настрій, а у вболівальників - величезне бажання, щоб їх фаворит здобув перемогу. Після кожного елемента глядачі нагороджували спортсменів оплесками.

За підсумками змагань перемогли у номінаціях «Workout Фрістайл» - В'ячеслав Шабанов, «Streetlifting» -
В'ячеслав Шабанов (до 65 кг), Олег Зимовець (65-80 кг), Олег Гармаш (80-95 кг), «Жіноче двоєборство» -Ольга Крітікова. «Workout Рекорди»: «Виходи на дві силою» - Дмитро Клименко, «Утримання прапорця» - Ілля Данно, «Передній Вис» - В'ячеслав Шабанов; «Стойка на руках» - Іван Люльчук, «Підтягування +32 кг» - Олег Гармаш; «Підтягування на одній руці» - Дмитро Клименко, «Віджимання на брусах +48 кг» -
Олег Гармаш.

Переможці та призери були нагородженні подарунками, яку як і нагородну атрибутику  надали Управління з фізичної культури та спорту міської ради, а також спонсори даного заходу.

Після урочистої частини учасники показали чудове шоу - володіння мистецтвом свого тіла. Глядачі були вражені і здивовані.

За підсумками змагань сформована обласна заявка учасників на чемпіонат України. Бажаємо нашим спортсменам вдалих виступів на національному турнірі.