vision

Новини

Назад

У партнерстві з USAID посилили роботу служби 15-55

27 вересня 2020, 19:02
435
Співпраця з міжнародними організаціями

Завдяки підтримці USAID в Маріуполі був оновлений Контактно-комунікаційний центр «15-55». Для оперативного прийому звернень маріупольців було збільшено потужність серверів, а оптимізовані умови роботи дозволили скоротити час обробки даних. Сьогодні представники агентства США оцінили результати реалізації проєкту та докладніше розповіли про співпрацю з містом. Заступники міського голови Олена Парамонова та Михайло Івченко зустрілися з директором Місії USAID в Україні Джимом Хоуопом.

«Збільшення каналів зв'язку дозволило повністю змінити підхід до роботи зі зверненнями. Тепер маріупольцям простіше і доступніше отримати інформаційну консультацію. Кожен, хто звернувся отримує зворотний зв'язок», - зазначила Олена Парамонова.

З кожним днем ​​все більше маріупольців вибирають віддалені консультації через Контакт-центр «15-55». Тільки з моменту оголошення всеукраїнського карантину співробітники центру отримали близько 120 тисяч дзвінків. У зв'язку з цим виникла необхідність посилення технічних характеристик центру. Підтримку в реалізації проєкту надали партнери міста - агентство США з міжнародного розвитку USAID.

«Наша головна мета - ефективна робота муніципалітету міста, особливо його доступність і відкритість. За час візиту ми побачили результати партнерства. Щоб дізнатися про їх вплив, ми зустрічалися з представниками громадськості. Сьогодні у нас стійке бачення позитивних змін в Маріуполі. Співпраця між США і Маріуполем стає тільки міцніше. Також ми пишаємося тим, що брали участь в проекті оновлення колл-центру. Це важлива подія, особливо в під час боротьби з пандемією», - розповів Джим Хоуп.

Також серед найбільш значущих проєктів, які реалізуються спільно з USAID, Джим Хоуп зазначив розвиток сфери ІТ, підтримку малого і середнього бізнесу. Крім цього представники USAID відвідали мульти-центр, де високо оцінили роботу системи «єдиного вікна», де кожен, хто звернувся може легко отримати відповідь на хвилююче його питання.

«За підтримки USAID в Маріуполі виконано досить багато проєктів. Але ми не зупиняємося, і разом продовжуємо розвивати наше місто, роблячи його ще більш комфортним для кожного жителя», - підкреслив Михайло Івченко.