A-A+vision

Новини

Назад

У маріупольському клубі гендерної рівності розповідають про права людини

10 липня 2020, 10:20
147
Суспільство

На базі Маріупольського міського центру зайнятості вже майже два роки працює Клуб гендерної рівності «Women Space». Основне завдання клубу - навчити жінку бути успішною у всіх сферах життя. Координатори Клубу поводять різноманітні зустрічі та тренінгові вправи. На час карантину усі заходи перейшли у формат «онлайн».

Так, 8 липня, відбувся вебінар, темою якого стало подолання особистих та міжособових бар’єрів у жінок. Його метою є недопущення виникнення або зростання бар’єрів, які заважають жінці розвиватись, працювати та бути гармонійною й щасливою. Учасниці вчилися налаштовуватися на позитивне та свідоме ставлення до власного майбутнього.

Координаторка розповіла учасницям про важливість саморозвитку, знання своїх прав у суспільстві,  розширення можливостей для розуміння себе та своєї родини. Приділила увагу можливості відкриття власної справи, освоєнню навичок самопрезентації та успішності. Розповіла про допомогу жінкам різного віку у самореалізації та використанні їх інтелектуального та творчого потенціалу.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.