A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі з’явилися марки з «Vezha» та нові екскурсії

08 липня 2020, 16:50
199
Транспорт

Від сьогодні до сувенірної продукції від культурно-туристичного центру «Vezha»  додано лімітовану колекцію поштових марок та дерев’яні 3D листівки. Їх дизайн розроблено командою ККП «m.EHUB». Головний акцент зроблено на історії 110-річної водонапірної вежі, її зовнішньому вигляді у минулі часи та сьогоденні. Також центр відкрив екскурсійний сезон. Протягом липня буде презентовано 10 оновлених екскурсій.

Так, проходячи поверхами старовинної будівлі, можна прослухати інформаційні екскурсії: «Вежа та втрачені собори Маріуполя», «Вежа та вулиці Маріуполя», «Вежа архітектора Нільсена», «Вежа та європейські куточки Маріуполя», «Вежа та архітектура Маріуполя», «Вежа та видатні особистості Маріуполя». Шість екскурсій проводять у різні дні, їх повний цикл охоплює весь тиждень.

Крім того, у сезоні 2020 оновились екскурсії містом – з’явилися нові маршрути та смачні прогулянки. У зв’язку з карантинними обмеженнями, кількість відвідувачів однієї екскурсії – не більше 7 людей. Усі повинні дотримуватися правил карантину та надягати засоби особистого захисту.

Вже 10 липня стартує прогулянка «Поштові куточки Маріуполя». Це тематична екскурсія до дня заснування першого маріупольського поштового управління (9 липня 1808 року). Екскурсоводи розкажуть про поштову та маркову історію міста. А під час солодкої сімейної екскурсії «Прогулянка з морозивом» розповідатимуть про краєвиди та цікавинки самісінького центру міста.

«Прогулянка старими вуличками міста» - маршрут, де туристи мають можливість насолодитися розквітлим зеленим Маріуполем. Гіди закохають у історію Маріуполя, проведуть місцями та вулицями, що ще 100 років тому стали «стовпами та китами» формування Маріуполя у його різних сферах.

Під час дитячої екскурсії «Пікнік з Вежею» у Театральному сквері гід розфарбує атмосферу відпочинку цікавими розповідями з історії Маріуполя та повчальними іграми. Рекомендований вік юного екскурсанта - 8+.

«Прогулянка до серця міста» - це екскурсія про те, як центр міста неймовірно змінюється на межі ХІХ і ХХ століть. Увагу відвідувачів звернуть на особливості забудови, архітектуру та старі вулички для того, щоб зрозуміти як вони вплинули на життя людей, та стали частиною історії Маріуполя.

«Історична прогулянка Маріуполем» - подорож творіннями архітектора Віктора Нільсена та знайомство зі скульптурами, на створення яких надихнув образ творця водонапірної Вежі.

Пішохідна екскурсія «Приховані пам'ятки Маріуполя» отримала найбільшу кількість запитів. Під час неї можна побачити приховані куточки Маріуполя, які максимально зберегли в своїй атмосфері подих історії.

Дізнатися більше подробиць або записатися на екскурсії можна звернувшись до адміністраторів культурно-туристичного центру «Vezha», також зателефонувавши за номером: 097-618-40-85.​