A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі впроваджують електронну реєстрацію у школи й садки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

19 лютого 2020, 15:44
130
Діяльність депутатського корпусу

Проект рішення «Про запровадження електронної реєстрації у перші класи установ загальної середньої освіти та перехід електронної реєстрації у закладах дошкільної освіти у систему blockchain» представила на депутатських комісіях директор департаменту освіти Тетяна Братчикова.  Це питання увійшло до проекту порядку денного 50 сесії.

«Основне завдання електронного сервісу - здійснити бажання батьків потрапити до конкретної школи, з прив'язкою до території», - зазначила Тетяна Братчикова.  Вона підкреслила, що батьки дошкільнят можуть зареєструвати дитину у декількох установах, а потім обрати.

Голова постійної комісії з питань освіти та науки, духовності, молодіжної політики, справ сім'ї, культури та спорту Володимир Курський підтримує напрямок смарт-сіті. «Маріуполь крокує у ногу з часом й відповідає електронним технологіям.  Введення електронної реєстрації дозволить сформувати єдину електронну базу, де буде зібрана вся необхідна інформація про навчальні заклади, наповнюваність класів», - зазначив депутат.

 Департамент освіти розмістить інформацію щодо впровадження електронних сервісів на офіційному сайті міста.