A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі відзначили кращих поліцейських

04 липня 2020, 14:52
225
Суспільство

Сьогодні в Україні святкують п’яту річницю створення Національної поліції. Так, з професійним святом маріупольських правоохоронців привітав директор департаменту з питань безпеки та запобігання корупції Григорій Березун.

 «Найвища оцінка роботи поліції - це довіра громадян. Згідно соціального опитування, рівень довіри маріупольців до місцевого органу поліції знаходиться на першому місці серед всіх міст держави. Люди довіряють вам, і це найвищий показник роботи», - відзначив директор департаменту.

Від імені міського голови Маріуполя Вадима Бойченка він вручив правоохоронцям подяки.

У прес-службі поліції зазначили, що зі словами привітань до поліцейських звернувся начальник Центрального відділу поліції Сергій Бичін, який також вручив подяки кращим працівникам. Імена та прізвища правоохоронців, які відзначилися в службі, занесені на дошку пошани у відділі поліції.

До Дня 5-ї річниці створення Національної поліції України у Центральному відділі було відкрито музей, присвячений діяльності поліції міста з кінця ХІХ століття до сьогодення. В музейній експозиції висвітлені майже всі сторінки діяльності поліції.

Читайте також наші новини уFacebook та Telegram.