A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі відзначили День місцевого самоврядування

06 грудня 2019, 16:13
451
Суспільство

У Маріупольській камерній філармонії пройшов концерт, присвячений Дню місцевого самоврядування. В Україні це свято щорічно відзначають 7 грудня.

У концертному залі зібралися представники муніципалітету і комітетів самоорганізації населення, депутати і всі, хто безперервно працює заради комфортного життя маріупольців. На вході гостей зустрічала жива музика у виконанні міні-оркестру. З головної сцени до присутніх звернувся секретар міської ради Степан Махсма і перший заступник міського голови Михайло Когут.

«Сьогодні ми працюємо над стратегією розвитку Маріуполя. Виконуємо ті завдання, які нам довірили люди. Наші досягнення не залишаються без уваги жителів. Ми йдемо в напрямку розвитку й досконалості. Спасибі всім за плідну працю», - зазначив Степан Махсма.

Михайло Когут подякував за командну роботу сотням представників муніципалітету: «Робота з людьми - не найлегша. Вона вимагає не тільки фізичної праці, а й частинку тепла і милосердя. Хочу побажати вам і вашим родинам міцного здоров'я, тепла і світу. А головне - подяки від жителів».

В ході заходу подяки міського голови вручили співробітникам муніципалітету, представникам КСН і депутатам. Офіційна частина чергувалася з яскравими танцювальними і пісенними номерами від міських палаців культури.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.