A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі відновили енергопостачання всіх трансформаторних підстанцій

02 липня 2020, 16:37
245
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У Маріуполі продовжують роботу з відновлення електроенергії після негоди 29 червня. Вже відновлено енергопостачання всіх трансформаторних підстанцій. Про це розповів начальник Маріупольського РЕМ ДТЕК Донецькі електромережі Роман Дорофієнко.

«За три доби ми також усунули 15 обривів ліній електропередач. Сьогодні надійшло 124 заявки. Над їх виконанням працюють 9 бригад Маріупольського району електромереж. Ми дбаємо про наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для забезпечення надійного електропостачання», - зазначив він.

Більшість заявок надійшло з Кальміуського району, який найбільше постраждав від негоди. Проводяться також роботи в селищах Старий Крим, Талаковка, Калинівка.

Керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Олена Сенько розповіла, що маріупольці можуть дізнатися про причини відключень зателефонувавши до кол-центру за номерами: 096 450 0473, 099 450 0473.

«Щоб бути поінформованим про планові роботах є можливість подивитися перелік адрес на сайті ДТЕК Донецькі електромережі в розділі «Планові роботи», - поінформувала Олена Сенько.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.