Новини

Назад

У Маріуполі відкрився завод з виробництва модифікованого асфальту

14 листопада 2017, 17:03
3504

У Маріуполі турецька компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл» приступила до ремонту головних вулиць. Асфальтування вона виконує власною сировиною. У місто привезли асфальтний завод з італійським обладнанням. Його відвідали міський голова Маріуполя Вадим Бойченко та заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремській.

Асфальтобетонний завод «МАRINI» відкритий турецькою компанією «Онур Конструкціон Інтернешнл». Його монтаж був початий у кінці жовтня, а виробленим асфальтом вже відремонтовано частину дороги по проспекту Будівельників.

Городом было принято решение - основные транспортные артерии Мариуполя должны ремонтироваться подрядчиками с многолетним опытом работы. Мы благодарны турецким партнерам за то, что они не побоялись принять участие в тендере и уже приступили к работе в нашем городе, создавая новые рабочие места
зазначив Вадим Бойченко.

Генеральний директор Мехмет Емпах Багйапан розповів гостям, що завод виробляє близько 200 тон на годину асфальтобетонної суміші. Це модифікований асфальт з підвищеною міцністю та довговічністю. Обслуговують завод 4 людини. Також у ремонтних роботах доріг задіяно 40 маріупольців.

За словами заступника голови Донецької ОДА, ключове у ремонті доріг - це якісно виконані роботи, щоб протягом декількох років не було необхідності повертатися до їх повторного ремонту.

«За якістю роботи ми будемо спостерігати. Це ваше ім'я та репутація. А також можливість розширення вашої діяльності на території області», - звернувся до керівництва заводу «МАRINI» Віктор Ремській.