vision

Новини

Назад

У Маріуполі відкрили оновлений центр Пенсійного фонду

26 січня 2021, 16:31
1905
Суспільство

Сьогодні презентували оновлений сервісний центр Пенсійного фонду по вулиці Зелінського, 27А. Тепер жителі Центрального та Приморського районів зможуть отримати послуги у сучасних та комфортних умовах. У заході взяла участь секретар Маріупольської міської ради Ксенія Сухова.

«Наші літні люди отримають інший рівень обслуговування. Вони будуть в гідних умовах як очікувати, так і отримувати послуги. Персонал – працювати у комфорті та з новою технікою. Дуже важливо, що в оновленому центрі дотримано всі умови для людей з інвалідністю», - зазначила Ксенія Сухова.

Заступник голови Донецької обласної Державної адміністрації Юлія Костюніна зазначила, у оновленій будівлі створені умови європейського рівня: «Все зроблено, для того щоб кожна людина могла обслуговуватися на найвищому рівні згідно з стандартів. Всі побажання мешканців були враховані».

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад зауважила, що всього у центрі обслуговується близько 110 тисяч людей пенсійного віку Центрального та Приморського районів. Тепер тут є сучасний ресепшн, зала очікувань з диванами. Окремо працюють дві зони з обслуговування відвідувачів. Приміщення обладнане пандусом для осіб з інвалідністю та спеціалізованим санвузлом.