A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі відкриється європейська кільцева ковзанка

05 грудня 2019, 10:57
504
Суспільство

Цього року льодову арену розмістять у Театральному сквері. Відвідування для жителів і гостей міста будуть абсолютно безкоштовними. Уже сьогодні на місці розміщення об'єкта працює підрядна організація для її установки.

Заплатити потрібно буде тільки за оренду ковзанів. За словами начальника управління молоді та спорту Олексія Казанцева, як і в минулому році, ціна буде варіюватися в залежності від часу та дня відвідування. Так, в будній день до 15:00 сума складе 30 гривень, а після 15:00 і у вихідні дні - 50. Відмінністю стане відсутність сеансів. Одночасно каток зможе вмістити близько 200 людей.

Також Олексій Казанцев зазначив, що локація була обрана з метою урізноманітнити новорічне оздоблення міста до свят: «На минулому місці каток пропрацював три роки. Ми вирішили змінити місце локації. Зробити роботу ковзанки більш цікавою. Підрядник обіцяє романтичну європейську атмосферу. В оренду буде надано близько 400 пар ковзанів», - зазначив він.

У Театральному сквері вже почалися підготовчі роботи з облаштування ковзанки. Вона буде унікальної кільцевої форми, максимальною шириною 15 метрів. Цього року відмовляться від стандартної хокейної огорожі. ЇЇ замінить дерев'яна.

Відкриття ковзанки заплановано на 19 грудня і працюватиме вона до кінця зими. Підрядник обіцяє зберігати лід навіть при температурі до восьми градусів тепла. Новорічний ярмарок в цьому сезоні розташується на відрізку від підземного переходу до Драматичного театру. Різдвяне містечко працюватиме до кінця січня.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.