Новини

Назад

У Маріуполі відбудеться міжнародний фестиваль «JazzBez»

07 грудня 2018, 13:21
641
Культура, Анонси міських заходів

З 6 по 16 грудня міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez» в черговий раз об’єднає численні міста України та Польщі.  Цього року до джазового марафону долучиться Маріуполь.

11 та 12 грудня музиканти з Угорщини, Польші та США створять справжню музичну феєрію на сцені Маріупольської камерної філармонії. Вона об`єднає всіх поціновувачів джазу – традиційного й авангардного, українського та світового.

Протягом цих днів усі бажаючі зможуть наживо послухати майстрів джазової імпровізації з США «Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack», джазовий гурт з Польщі «Aleksandra Kutrzepa Quartet», лідером якого є скрипалька, а також музикантів з Угорщини та США «Silhouette and Vinx». Їх можна сміливо назвати найбільш очікуваними зірками цьогорічного фестивалю!

«Джаз оптимістичний за своєю природою і завжди сучасний. Але він вимагає від музикантів дуже високого рівня майстерності, а від аудиторії – уваги. Цього не можуть не відчути люди, навіть якщо раніше вони ніколи не були на живому джазовому концерті. Я впевнений, що прекрасні концертні зали, які ми обрали для фестивалю у великих та малих містах, зокрема у Маріуполі та Бердичеві, зберуть багато слухачів, яким це буде цікаво, які готові щось змінювати у своєму житті. В решті решт, це просто дуже хороша музика», - зазначив Віктор Савків, засновник Old Fashioned Radio та організатор JazzBez у Києві, Маріуполі та Бердичеві.

Фестиваль, який розпочався у 2001 році з концертів у Львові та Перемишлі, тепер розповсюдився на основні культурних центрів України та Польщі. За свою 18-річну історію «JazzBez» зібрав більше тисячі музикантів зі всього світу.  

Організатором фестивалю у Києві та Маріуполі виступає «Old Fashioned Radio».