vision

Новини

Назад

У Маріуполі театрали відсвяткують професійне свято онлайн

25 березня 2020, 11:12
472
Суспільство, Анонси міських заходів

Маріупольський народний театр «Театроманія» планує організувати онлайн-зустріч для акторів і аматорів театру. Вона буде приурочена до Всесвітнього дня театру, який щорічно відзначають 27 березня.

«У цей день ми зазвичай організовували капусники або просто приємні посиденьки. В умовах карантину це не можливо, але вирішили не скасовувати святкування улюбленого дня в році. Зараз підшукуємо найбільш зручний формат спілкування та інтернет-платформу», - зазначив режисер театру Антон Тельбізов.

Головними спікерами стануть режисери театру - Антон Тельбізов і Ольга Самойлова. Вони розкажуть про дві прем'єрів цього року, робота над якими поки припинена. Це Діджитал-спектакль «Тіні забутих предків» і інтернаціональний спектакль «Ромео і Джульєтта». Останній, за допомогою онлайн-трансляції, об'єднає сценічні дійства німецького Дортмунда і Маріуполя. «Поки репетиції не проходять, але йдуть активні роботи над сценарієм і музичним супроводом», - відзначають режисери.

Приєднатися до онлайн-обговорення життя маріупольського театру зможуть всі бажаючі. Як тільки інтернет-платформа буде визначена, організатори проінформують про це додатково.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.