A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі стартувала подача заявок на премію «Краща книга року-2020»

26 червня 2020, 09:40
427
Суспільство, Культура, Анонси міських заходів

Восени цього року в Маріуполі пройде десятий відкритий конкурс «Краща книга року - 2020». Вже з 1 липня кожен охочий письменник зможе подати заявку. До участі запрошуються видавництва, журналісти, письменники, представники наукових, краєзнавчих та літературних об'єднань Маріуполя та Приазов'я. Головна умова - подане на конкурс видання повинно бути видано в період з 2017 по 2020 рік.

«Конкурс проводимо раз на два роки, для кожного видавця або письменника - це відмінна можливість популяризувати свою творчість і ознайомиться з роботами колег. Також читачам будуть доступні і електронні версії книг. Всього оголошені 5 номінацій. Це і новинки в сфері краєзнавства та наукової літератури, художні напрями і збірники для дітей. Переможці та лауреати отримають дипломи», - зазначила співробітник бібліотеки Ірина Шульга.

Організатором виступає міська бібліотека імені В. Короленка за підтримки депратамента культурно-громадського розвитку. З умовами участі в конкурсі можна ознайомитися за посиланням http://marlibrary.com.ua/index.php?menu=news&id=83

Книги, їх електронні версії і заявки учасників конкурсу будуть прийматися до 20 вересня за адресою вул. Грецька, 43 - Центральна міська публічна бібліотека ім. В. Короленка.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.