A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі стартує конкурс для ОСББ

24 квітня 2020, 15:46
567
Суспільство, Житлово-комунальне господарство, Анонси міських заходів

У Маріуполі стартує новий конкурс для ОСББ під назвою «Майстер з нашого двору». В межах конкурсу жителі 100 ОСББ міста зможуть краще познайомитися та поліпшити взаємини одне з одним, зробити свої двори більш затишними та комфортними, а також позмагатися за цінні подарунки.

Для участі в конкурсі необхідно подати заявку в числі перших ста ОСББ, підготувати та провести у дворі (виключно після завершення карантинних обмежень) сусідську толоку з облаштування території, зробити і відправити фотозвіти. Всі 100 ОСББ-учасників після проходження тренінгів отримають у подарунок набори садового інвентарю. Переможцями конкурсу стануть 5 будинків, які зможуть розповісти найбільше історій співпраці та взаємодопомоги між жителями – майстрами свого двору.  

Протягом конкурсу представники ОСББ зможуть пройти безкоштовні тренінги, на яких досвідчені тренери розкажуть, як організувати сусідський захід, як перезнайомити жителів будинку і допомогти їм стати більш доброзичливими, дружними і активними. 

Головна мета конкурсу - це згуртувати жителів багатоквартирних будинків, які часто навіть не знають імен один одного. Дружний будинок, в якому сусіди товаришують, допомагають, приходять на поміч - це територія безпеки, на якій комфортно себе почувають представники всіх вікових груп і соціальних верств.

Подати заявку на участь у конкурсі жителі ОСББ можуть за посиланням.

Отримати деталі конкурсу і задати питання можна за телефоном: (098) 827-17-72 або написавши листа на електронну пошту masterdvora@gmail.com. 

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.