A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі стартап-інкубатор запускає сервіс з контролю персоналу

03 липня 2020, 11:09
144
Суспільство

Центр розвитку стартапів 1991 Маріуполь продовжує випускати нові IT-проєкти. Так, вже працює сервіс аналітики та обліку відвідуваності персоналу «VAHTA». Він заснований на технології QR-сканування і об'єднує можливості мобільних додатків і crm-систем. Основний функціонал - контроль роботи персоналу і оптимізація процесів управління.

Даний проєкт - випускник інкубації від 1991 Маріуполь. З лютого команда разом з менторами і лекторами працювала над ідеєю. Інкубація стартапів - програма з розвитку IT-проєктів, де командам надається консультаційна та експертна підтримка.

«Дізналися про інкубацію і зрозуміли, що це може стати для нас платформою для розвитку. Головна перевага - це можливість вчитися і покроково отримати готову бізнес-модель. Інструкцію, як створити і розвивати будь-який комерційний проєкт. І ці навички допоможуть реалізувати будь-яку ідею в майбутньому», - розповів учасник інкубації Матвій.

Додаток «VAHTA» не вимагає додаткового обладнання і великих фінансових витрат, оптимізує ведення паперової звітності і захищає персональні дані.

«Був досвід роботи в організаціях, де була проблема з системою контролю за відвідуваністю співробітників. Відомості бували в паперовому вигляді і це не виключало можливості підробити їх. Вже тоді з'явилася ідея придумати систему, яку не можна обдурити. Ми вирішили піти ще далі і зробити систему контролю, яка не викликає негативу у співробітників. Зробити не додаток-дозорного, а сервіс, який зручно використовувати. В якому є новини, чат, гейміфікація, можливість створювати події і знаходити компаньйонів для них», - розповідає засновник «VAHTA» Матвій Василенко.

Більше про програму можна дізнатися на сайті: https://www.vahta.com.ua/

Презентація стартапу пройде 16 липня о 16.00 на онлайн-випусном інкубації 1991 Маріуполь. Реєстрація за посиланням.

Стартап «VAHTA» запущений за підтримки Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.