A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі провели дослідження рейтингу університетів

19 лютого 2020, 09:18
136
Суспільство, Освіта

На базі Маріупольського офісу Донецької облдержадміністрації пройшла робоча зустріч представників місцевої влади, громади, роботодавців та вищів міста. На ній сторони обговорили можливості посилення спроможності переміщених університетів забезпечувати якісні освітні послуги, які б відповідали потребам студентів та роботодавців у нових громадах.

Стейкхолдери розповіли, яку роль відіграють заклади вищої освіти у Маріуполі та які спеціальності найбільше затребувані у місті. Обговорили перелік необхідних компетенцій молодих спеціалістів для успішного працевлаштування. Також ознайомились з результатами соціологічного дослідження, щодо виявлення сильних і слабких сторін діяльності університетів.

«Ми повинні створити умови для перезапуску системи освіти та адаптувати молодих спеціалістів під сучасні потреби ринку. Такі обговорення допомагають визначити ключові напрямки роботи та відшукати збалансовані інструменти поліпшення якості освіти", - зазначила директор методично-консалтингового Центру Ірина Святченко.

Анкетування проходили адміністрація, викладачі, студенти та випускники університетів. Дослідження відбувалося у рамках проєкту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що реалізується Програмою імені Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Сторони домовилися підтримувати виші у розробці реалістичного бачення майбутнього своїх інституцій, їхньої ролі у нових громадах та сприяти створенню стратегічних планів розвитку на найближчі роки.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.