A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі проведуть ярмарок вакансій «Шлях від мрії до успіху»

03 жовтня 2018, 14:28
564
Соціальне забезпечення, Анонси міських заходів

5 жовтня о 10.00 на базі Маріупольського міського центру зайнятості (пр. Металургів, 84б, 2й поверх) відбудеться ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для шукачів роботи «Шлях від мрії до успіху».

Мета заходу – прискорення працевлаштування незайнятого населення, підвищення рівня їх інформованості щодо можливостей державної служби зайнятості та укомплектування підприємств робочими кадрами.

Увазі присутніх буде запропонована інформація про вільні робочі місця та вакантні посади в місті Маріуполі, а також в містах і районах області та в цілому по Україні, орієнтовна кількість яких складає 260 одиниць.

В рамках заходу кваліфіковані фахівці служби зайнятості надаватимуть відвідувачам консультації з питань працевлаштування, можливостей професійного навчання, прийняття участі в оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТО, соціально вразливих категорій населення та інших послуг, які надаються державною службою зайнятості.