A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройшов кубок гумору

28 травня 2019, 17:19
215
Культура

У Маріуполі пройшов весняний фестиваль «Кубок гумору міського голови». У ньому взяли участь чотири збірні команди з різних шкіл міста. До складу журі увійшов начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Команди змагалися в чотирьох конкурсних напрямках. За кожною з них був закріплений тренер. Діти подарували багато веселих жартів і зарядили позитивом присутніх. Вперше імпровізацію і розминку учасники провели експромтом і без тренерського супроводу. Також відбувся музичний конкурс.

За підсумками змагань, переможцями стала команда «Діти Кальміуського району». Члени журі звернулися до дітей з заключним словом і подякували їм за веселе свято гумору.

«Ваш рівень значно зріс, у порівнянні з минулим роком. Ви багато працювали і ми побачили прекрасний результат », - підсумував Олексій Казанцев.

Нагадаємо, «Кубок гумору міського голови Маріуполь» складається з трьох фестивалів - весняного, осіннього та зимового. За їх результатами в лютому буде розіграний фінальний кубок міського голови.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.