A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройшов круглий стіл з питань екології

18 вересня 2019, 11:24
602
Суспільство, Екологія

У Донецькому державному університеті управління відбувся круглий стіл. На ньому обговорили ряд актуальних екологічних питань міста. На заході були присутні представники Маріупольської міської ради, металургійних комбінатів, депутати, члени Зеленої ради та представники громадськості.

В ході круглого столу розглянули питання проведення акції «Всесвітній день прибирання». Вона відбудеться 21 вересня на двох локаціях міста: в Лівобережному районі, по вул. Українського козацтва (орієнтир - спуск до моря) і в Кальміуському районі, по вул. Карпінського (орієнтир пам'ятник Танк).

Основним питанням стало проведення реформи системи моніторингу та якості атмосферного повітря. За словами начальника управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Ваагна Мнацаканян, Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно з якою Маріуполь виділено в окрему агломерацію.

У місті повинні створити орган управління якістю атмосферного повітря та дорадчу комісію, в яку можуть увійти представники міської ради, представники меткомбінатів і громадськості. Новий орган управління має розробити програму з моніторингу атмосферного повітря.

«Цю програму необхідно розробити і узгодити з міністерством екології протягом року. Після чого суб'єкт моніторингу починає безпосередню діяльність», - підкреслив Ваагн Мнацаканян.

Крім того, до кінця поточного року планується встановити моніторинговий пост по вулиці Сеченова, 60. Він буде працювати в автоматичному режимі і вимірювати рівень забруднення повітря.

Також учасники круглого столу обговорили звіт по визначенню рівня шумового забруднення і електромагнітного випромінювання, а також озеленення санітарно-захисної зони ММК ім. Ілліча.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.