Новини

Назад

У Маріуполі пройшло позачергове засідання виконкому

12 вересня 2018, 17:36
527
Засідання виконавчого комітету

В ході засідання виконавчого комітету було розглянуто 18 питань. Вони стосувалися передачі майна з балансу на баланс і внесення правок в раніше прийняті постанови. Особливу увагу приділили питанню затвердження протоколу комісії з розподілу та надання житла внутрішньо-переміщеним особам для тимчасового проживання.

Закінчилося будівельні роботи по вулиці Красномаякская, 19. Комісія розподілила 15 квартир серед внутрішньо-переміщених осіб, що стоять в черзі на соціальне житло, відповідно до бального ранжирування. Бали виставляються в залежності від пріоритетів: людина працює чи ні, чи є діти, сім'я, кількість дітей, клопотання підприємств, кваліфікація та інше.

Черга формується через Центр надання адміністративних послуг, куди всі бажаючі можуть подавати заяви. Після чого відповідно до критеріїв розставляються бали. Далі ранжування проводиться відповідно до набраних балів. І тільки після цього комісія пропонує затвердити сформовану чергу. Перші 15 чоловік вже гарантовано отримають довгоочікуване житло
пояснив міський голова Вадим Бойченко.

В ході засідання також затвердили рішення, якими внесені зміни до проектів з реконструкції Театрального скверу та парку «Веселка». Серед змін - додано число зеленних насаджень, замінена посівна трава на рулонний газон та змінена конфігурація дитячих майданчиків.