vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройшли всеукраїнські змагання web-дизайнерів

31 липня 2020, 19:32
364
Суспільство

Протягом двох місяців у Маріуполі тривала масштабна битва за звання кращого web-дизайнера України «Design Battle - South Coast». Серед безлічі заявок до участі у змаганнях було відібрано 80 web-дизайнерів з різних куточків України. Пройшовши онлайн сім відбіркових етапів та два півфінали, вісім фіналістів зустрілися офлайн, щоб визначити найкращого. Ініціатором заходу виступив Центр розвитку стартапів 1991 Маріуполь.

Сьогодні до нашого міста приїхали web-дизайнери з Києва, Івано-Франківська, Полтави та Херсона. Для деяких це був перший візит у Маріуполь. Фіналісти «Design Battle - South Coast» отримали можливість  не тільки познайомитися один з одним, а ще й дізнатися більше про Маріуполь. Крім того, велася онлайн трансляція заходу, до якої могли приєднатися усі охочі.

Завданням для фіналу стало створення лендінг сайту для однієї з цифрових послуг місцевого провайдеру. Учасники мали лише дві години, щоб з нуля створити продукт, який вразить клієнта. Переможцем став Дмитро Трощило з Києва, він отримав фінансову винагороду від партнерів заходу.

Всі етапи змагань подивилося понад 5000 глядачів. Для Донецької області «Design Battle - South Coast» став найбільшим онлайн батлом з web-дизайну.

«Для Маріуполя це можливість випробувати свої творчі сили, та головне – отримати фідбек від професіоналів із багаторічною практикою. Журі конкурсу підготували потужний пул рекомендацій, дизайнерських трендів та порад щодо комунікації із клієнтами. Участь у змаганнях, та навіть їх перегляд стане корисним досвідом», - зазначила проєктна директорка Центру розвитку стартапів 1991 Маріуполь Єва Бельченко.

Захід реалізовано ГО «Соціал Буст» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.