A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройшла презентація книги поета та музиканта Богдана Коваля

12 червня 2019, 10:40
403
Культура

У Маріуполі пройшла презентація нової збірки віршів Богдана Коваля «Дует палітрі та нот». На заході автор читав свої вірші і виконував пісні. Презентація пройшла в Грецькому культурному центрі «Меотида».

Крім презентації нової книги Богдан Коваль представив диск із записаними піснями. Автора привітали зі збіркою представники різних громадських організацій, літератори, музиканти, художники та просто шанувальники його творчості.

Збірник «Дует палітрі та нот» зовсім не випадково має таку назву. У Богдана Коваля склався прекрасний творчий тандем з талановитою художницею Анною Поляковою. Дівчина проілюструвала вірші та пісні і її графіка стала важливою складовою книги.

Вечір розпочався з відеоролика про Богдана Коваля, підготовленого співробітниками Центральної міської бібліотеки ім. Короленка. Ведуча розповіла про його основних життєві віхи. Після чого автор виконував свої пісні і читав вірші.

Зазначимо, що Богдан Коваль - маріупольський музикант та бард, який не дивлячись на втрату зору веде активне творче життя.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.