vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройдуть заходи до Дня літньої людини

30 вересня 2020, 18:05
332
Суспільство, Культура

1 жовтня відзначається День літньої людини. У зв'язку з цим, у Маріуполі пройде ряд заходів в двох локаціях - біля Драматичного театру і в парку «Веселка». Запрошений гість - Народний артист України Павло Зібров. Заходи будуть проходити з дотриманням всіх санітарних норм.

«Ми щороку вшановуємо людей поважного віку. Цього року, у зв'язку з коронавірусом, ми організовуємо всі заходи на вулиці. Ми керуємося повагою та турботою. З поваги не можемо залишити людей поважного віку без свята. Але піклуючись про них, ми робимо всі умови, щоб вони були захищені», - розповів заступник міського голови Олександр Кочурін.

Він додав, що людей старшого віку забезпечать усіма необхідними засобами індивідуального захисту. Стільці, під час концертів, будуть розташовані на передбаченій нормами дистанції.

«Регламентовано проведення заходів у залежності від того, наскільки епідемічна ситуація дозволяє. При дотриманні всіх норм і правил це абсолютно безпечно. Головне - дотримуватися солідарної дисциплінованості», - зазначив директор Міської лікарні №4 Володимир Жигіль.

Він закликав людей надягати маски, обробляти руки або носити рукавички і дотримуватися дистанції не менше 1,5 метри.

За словами директора департаменту культурно-громадського розвитку Діани Трими, програма буде насичена і різноманітна. У перший день, у Театральному сквері і в парку «Веселка», пройде ярмарок майстрів народної творчості, майстер-класи, виставка дитячого малюнка. Також о 18.00 на Театральній площі відбудеться концерт симфонічного оркестру. Спеціальні гості - квартет «Tenors Bel'canto» (м.Львів).

У п'ятницю, 2 жовтня, акцент зроблений на спортивних активностях. День розпочнеться на двох локаціях з ранкової зарядки. Протягом дня можна буде зіграти в шашки, шахи, взяти участь в майстер-класі зі скандинавської ходьби.

3 та 4 жовтня пройдуть виступи творчих колективів. У суботу, о 18.00 на Театральній площі відбудеться концерт Дніпровського театру опери і балету, а в неділю - великий святковий концерт за участю Павла Зіброва і ансамблю «Самоцвіти. Made in Ukraine ».

З більш детальною програмою заходів можна ознайомитися нижче.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.