vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройде свято Пісні та Єдності

06 вересня 2017, 09:10
688
Культура

За пропозицією громадської організації «Центр творчих ініціатив «Єдність» під патронатом народної артистки, народного депутата, народного дипломата України Оксани Білозір 9-10 вересня у Маріуполі відбудеться ІІ-й Регіональний фестиваль-конкурс «Українська пісня єднає нас».

Найкращі вокально-хорові колективи міст Донецької області та інших регіонів України зберуться у Маріуполі на святі Пісні та Єдності.

Мета Фестивалю-конкурсу – збереження традицій української пісенної творчості, розвиток вокально-хорового мистецтва у регіоні, активізація діяльності та підтримка постійно діючих і нещодавно створених хорових та вокальних колективів, підвищення рівня виконавської майстерності учасників, збагачення репертуару новими вокально-хоровими композиціями.

Пісенний Фестиваль-конкурс «Українська пісня єднає нас» проводиться в ювілейний для Донецької області рік. Завдання Фестивалю – сприяти об’єднанню всіх учасників пісенного свята загальною ідеєю: «Донбас – це Україна!». Запрошені з різних регіонів творчі колективи мають стати яскравим свідченням дружніх відносин на Святі Єднання, адже кожна квітка у національному вінку – прекрасна та унікальна.

10 вересня у 12.00 годин у ПК «Металургів» відбудеться виконання учасниками Фестивалю конкурсної програми, нагородження переможців та церемонія закриття Фестивалю.