Новини

Назад

У Маріуполі пройде перша загальноміська толока цієї осені

07 листопада 2018, 15:16
499
Житлово-комунальне господарство

Уже в найближчу суботу, 10 листопада, о 9:00 в Маріуполі пройде перша осіння толока. Для прибирання опалого листя вперше буде використана нова техніка - спеціальні пилососи «Ford», надані КП «Комунальник».

У толоці будуть задіяні чотири одиниці пилососів, по одному на кожен район. Вони допоможуть забезпечити якісний та своєчасний збір і вивезення листя. Про це нововведення розповів начальник управління з питань благоустрою департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури міськради Вадим Ісаков.

Цього року структурними підрозділами виконкому міськради планується провести прибирання від опалого листя території бульварної частини пр. Будівельників - на ділянці від вулиці Троїцької до бул. Шевченка.

Співробітники районних адміністрацій будуть прибирати свої прилеглі території. Так, Лівобережна - наведе порядок у сквері, прилеглого до адміністративної будівлі по пр. Перемоги, 16. Кальмиусская - прибере територію скверу, розташованого по вул. Макара Мазая. У Приморській райадміністрації планується виконати роботи з вигрібання листя вулиць Морських десантників і Чорноморської, а Центральній - з наведення чистоти і порядку по бул. Хмельницького (на ділянці від пр. Миру до дитячого майданчика).

До толоці приєднаються депутати Маріупольської міської ради, спільно з комітетами самоорганізації населення та жителями. Ними планується організація робіт по прибиранню території, прилеглої до виборчих округах. Підприємства, установи та організації всіх форм власності також виконають роботи з благоустрою підвідомчих територій.

«У цей день Полігон ТПВ буде приймати відходи від толоки безкоштовно. Таким чином, листя і гілки буде зручно здати як жителям, так і підприємцям. Це додатковий стимул від міської ради», - зазначив Вадим Ісаков.

Закликаємо жителів міста взяти активну участь у загальноміській толоці та спільно навести чистоту в місцях відпочинку, дворах, парках і скверах.