Новини

Назад

У Маріуполі пройде хакатон для дівчат в сфері STEM

18 червня 2019, 10:48
340
Суспільство, Анонси міських заходів

З 17-19 липня в Маріуполі пройде хакатон «Hack4Good: як зацікавити дівчат в STEM». У ньому зможуть взяти участь дівчата від 18 до 22 років з Донецької, Луганської та Запорізької областей. Для цього потрібно до 30 червня подати заявку на участь.

До складу експертного журі увійдуть представники компаній-організаторів та партнерів. Для участі в хакатоні вони відберуть 35 дівчат. Результати відбору оголосять 5 липня на офіційній сторінці заходу в Фейсбук. Організатори відшкодовують учасницям транспортні витрати, забезпечують проживання та харчування.

STEM-освіта - це модель комплексної взаємодії актуальних на сьогодні сфер: науки, технології, інженерії та математики. Мета даного проекту - розробка підходів для інтеграції дівчат в сферу STEM.

В ході триденного хакатону учасниці обговорять умови, що сприяють відтоку жінок зі сфери технологій на ключових освітніх етапах. Зможуть долучитися до розробки інноваційних програм для вирішення даної проблеми. Спробують розвінчати гендерні стереотипи. Також познайомляться з успішними жінками, які побудували стрімку кар'єру в області STEM.

Дослідження показують, що дівчата приділяють менше уваги вивченню STEM-предметів. Це обумовлено усталеними гендерними стереотипами. За даними дослідження Ureport / UNICEF / UNFPA, тільки 23,2% дівчат впевнені в своїх силах в сфері науки і технології. 17,1% вважають, що STEM - це чоловіча сфера. В результаті, в престижних і високооплачуваних STEM-професіях працюють тільки 23% жінок.

Організаторами виступають - CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» (ініціатива # ДівчатаSTEM) і Фонд народонаселення ООН в Україні за фінансової підтримки Посольства Республіки Естонії в Києві.

З питань участі в Хакатони можна звернутися до куратора проекту за номером (044) 292 02 48, також відправити лист на e-mail stem@csr-ukraine.org .

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.